KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11744394
nr 1174 4394
Träsnitt
2 st, Japan, 1900-tal, bladets mått: 25x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 april 2018
kl 19:53:32
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)